Sada OCEÁN

Vyprodáno Novinka

Náhrdelník přírodní kamínky Chryrzopras, Křištál vel. průměr 15cm platina vel.přívšků 18mm x 10mm

Náušnice  přírodní kamínky Chryzopras, Křištál vel. průměr 3,5cm ocel vel přívěšků 15mm

Náramek přírodní Chryzopras, Křištál, Perly vel. průměr 16cm po cca19cm ocel vel.přívěšků od 15mm po 18mm Perly jsou vel. 8mmx11mm

Chryzopras - působí na člověka jako duševní očista a přináší euforii ze života. Čistí všechny čakry, čímž dodává přísun energie. Je vhodný pro děti, které se bojí tmy. Pomáhá překonat emocionální zranění, je zvlášť vhodný pro teenagery a jejich první citová zklamání. Přináší bezpečí, slouží jako ochranný štít proti negativním energiím.

Křištál - je kamenem zdraví, štěstí, lásky a bohatství. Je to vše léčící kámen, přináší novou energii a odbourává vše negativní. Čistí a harmonizuje čakry a léčí celé tělo. Posiluje účinky jiných kamenů a také zesiluje prosebné myšlenky či modlitby. Křišťál položený uprostřed pokoje vytváří harmonii a pohodu. Křišťálový amulet se dává dětem při narození, aby je ochraňoval po celý život. Je vhodný také pro adaptaci zvířátek z útulku, pomáhá rychle se začlenit do nového domova a zapomenout na prožité útrapy či pro starší zvířátka, aby jim dodal energii. Křišťál rozvíjí duchovno a duševní inteligenci.

Perly - Říká se, že perly jsou slzy andělů za lidské hříchy. Perly stejně jako perleť upevňují vztah mezi rodiči a dětmi a napomáhají integraci adoptivních dětí v nové rodině, ale také opuštěných zvířat do nového domova. Odhání duševní tyrany a podporují lásku. Perly jsou vhodné pro ženy, slaďují měsíční cykly a uvádí tělo a mysl do harmonie.

Využití: sexualita, hormonální rovnováha, menopauza, proti stresu

550,00 Kč