Sada - LOVELY

Vyprodáno Novinka

Náhrdelník Křištál, Růženín velikost oválku 12mm x 11mm a kuliček 12mm,8mm,6mm.Nerez kov,pruženka,saténová šnůrka. Délka náhrdelníku 47cm - 50cm

Náramek vel. průměr 17,5cm oválky 12mm x 11mm kuličky 12mm,gumka strong.

Náušnice oválek 12mm x 11mm a kuličky 8mm,6mm. Délka 49mm.Nerez kov.

Růženín - přináší do života lásku, harmonii a mír. Uklidňuje rozbouřené emoce, urovnává neshody ve vztazích, posiluje empatii a filantropii. Je vhodný pro děti, položený či zavěšený v blízkosti dětské postýlky uklidňuje. Je také výborný pro zvířátka přivedená z útulku, aby překonala prožitá traumata a rychle si zvykla na nový domov. Působí proti zlobě, strachu, závisti a zášti, zahání noční můry. Používá se při rituálech na přivolání lásky a plodnosti. Posiluje empatii, tiší a uklidňuje ve vypjatých vztahových situacích. Pomáhá odpouštět a tím odstraňovat negativní energie.

Využití: plodnost, těhotenství, srdce, oběhový systém, pleť, imunita, plíce, krevní oběh, záda, páteř

Křištál - je kámenem zdraví, štěstí, lásky a bohatství. Je to vše léčící kámen, přináší novou energii a odbourává vše negativní. Čistí a harmonizuje čakry a léčí celé tělo. Posiluje účinky jiných kamenů a také zesiluje prosebné myšlenky či modlitby. Křišťál položený uprostřed pokoje vytváří harmonii a pohodu. Křišťálový amulet se dává dětem při narození, aby je ochraňoval po celý život. Je vhodný také pro adaptaci zvířátek z útulku, pomáhá rychle se začlenit do nového domova a zapomenout na prožité útrapy či pro starší zvířátka, aby jim dodal energii. Křišťál rozvíjí duchovno a duševní inteligenci.

Využití: léčba jakéhokoliv problému, zesilování účinků jiných krystalů, imunita, životní síla

450,00 Kč