Sada - AZURO - Tyrkys*Hematit*

Vyprodáno Novinka

Náhrdelník Tyrkys, Hematit, ocel rondelky, řetízek platina, průženka,kuličky 8mm,6mm. Přívěšek srdíčko 17mm x 16mm.

Délka náhrdelníku 55cm 59cm

Náramek průměr 16cm, srdíčko přívěšek 17mm x 16mm, gumička strong.

Náušnice  délka 49mm, kuličky 6mm,nerez kov

Tyrkys - patří mezi nejúčinnější kameny, používá se odedávna jako ochranný amulet. Pomáhá člověku odolávat negativním vlivům, ochraňuje majitele před nehodami doma i na cestách. Vhodný také pro děti, zajišťuje jim schopnost psychické sebeobrany např. při šikaně. Tyrkys chrání domovy před zloději a násilníky. Dokáže změnit svou barvu a upozorní tak svého majitele na blížící se nebezpečí či nevěru. Umožňuje komunikaci s anděly, zvyšuje intuici. Tyrkys očišťuje prostředí od elektromagnetického smogu, dodává duševní sílu, stabilizuje emocionální labilitu. Tyrkys by měl být darovaný, je vhodné jej nosit co nejblíže krku, pokládá se na třetí oko.

Využití: krk, plíce, průdušky, astma, imunita, oči, šedý zákal, křeče bolesti, detoxikace, játra, křeče, obsedantní porucha, zuby, paradentóza

Hematit - neboli krevel je spojován s krví, snižuje tlak, mírní rychlý srdeční puls, podporuje tvrobu krvinek. Také se nazývá kamenem právníků, používá se jako talisman při soudních jednání či při řešení sporů, odvrací nespravedlnost. Zlepšuje paměť, pomáhá osobnímu duchovnímu pokroku a k soustředění se na daný úkol. Pomáhá se zbavit nejrůznějších závislostí. Hematit ochraňuje auru a odstraňuje negativní emoce jako zášť, hněv, křivda, zloba.

Využití: krev, krevní oběh, křeče v nohou, ukládání a vstřebávání železa, bolest svalů, silná a bolestivá menstruace

450,00 Kč