Galerie

            PRODUKTY


JEANMI - Angel šperk

     Uzdravující minerální šperky právě pro Vás.

Výroba šperků na zakázku a přání ...

Všechny šperky zhotovuji s láskou a citem. Z originálních minerálů, přírodních textilií a komponentů.


Všechny šperky zhotovuji s láskou a citem. Z originálních minerálů. 

Sada - Sílá v Nás 

be slimming

Srdce přívěšek z kokosu.

Srdce a korálky z Křepelčího kamene.

Obsidián vločkový hnědý.

Nerez kov, Ocel, Tibetan silver, Antique silver


KŘEPELČÍ KÁMEN nebo HOWLIT bílý či Magnezit.

HOWLIT je symbolem harmonie a uvolnění. Svému nositeli pomáhá najít klid, odpouštění, sebelásku, kámen je vhodný pro meditování, přináší potřebný klid a soustředění, oproštění od nepodstatných myšlenek. Pomáhá rozvoji mozku a konstruktivnímu myšlení, je vhodný pro studium a sebezdokonalovaní. Svého majitele zbavuje stresu, podporuje asertivitu. Je vhodný na různá jednání, pomáhá nenásilně prosadit vlastní myšlenky, přináší na jazyk ty správné argumenty. Pomáhá dětem zbavit se strachu ze tmy a přináší hluboký a klidný spánek.

 LÉČIVÉ ÚČINK:Reguluje hladinu vápníku v těle, snižuje svalové napětí a pomáhá při nespavosti či "shazování kil" při nadváze.

OBSIDIÁN VLOČKOVÝ HNĚDÝ

Obnovuje rovnováhu mezi duchem, tělem a myslí. Je to kámen nových začátků, přináší příjemné životní změny po neúspěších v jakékoliv oblasti. Navozuje vnitřní klid a oprošťuje mysl od zbytečných myšlenek při potřebě soustředit se. Skvělý také ke zklidnění myšlenek před meditací. Vločkový obsidián vytváří ochranný štít proti negativitě. Pomáhá odhalovat pravdu a podporuje pravdomluvnost. Pomůže Vám určit priority, když potřebujete uklidit kolem sebe nebo v duši.

LÉČIVÉ ÚČINKY: krevní oběh, žíly, kůže, oči, spalování tuků, hubnutí, migréna, prostata, kostra, trávení, detoxikace, studené končetiny

LÉČIVÉ NÁRAMKY A SADY